in

Ne Denir?

Ne Denir?


Zamansızız hepimiz,
ya vaktinden önce
ya da sonra,
hep yanlış zamanda yanlış yerde,
kayıp x kuşağı bile hafif kalır
bunun yanında,
geciktirilmişiz hepimiz.

İster sistem densin bize,
düzen veya
toplum densin isterse,
aile de denebilir tabii ama
sonuç hep aynı,
yalnız mı denir x mi
diğerlerinin gözünde bize?

Ahmet Rıfat İLHAN

Yazar Ahmet Rıfat İLHAN

1971, Ankara doğumlu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Toprak Bölümü’nde lisansüstü eğitimini tamamladı. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda uzman olarak çalışmakta olup Türkiye Su Bilimleri ve Yönetimi Dergisi’nin imtiyaz sahibidir.
Süreli Yayınlar:
Lacivert Öykü ve Şiir dergisi, Edebiyat Haber, İshak Edebiyat ve Oggito internet sitelerinde edebiyat yazıları yayımlandı.
Antoloji, Bambu, Başka Peron, Çayyolu, Divit Kalem, Edebiyatist, Edebiyat Defteri, KafkaOkur, Kara Kedi, KE, Keşmekeş, Kırık Saat, Kirpi Edebiyat, Kurgan, Lacivert Öykü ve Şiir, Lento, Leyli-Der, Leyli Sanat, Mavi Yeşil, Meftun.Art, Merdiven Altı, Münzevi Sanat, Parşömen Fanzin, Peron, Sakin Yurt, Sinada, Sin Edebiyat, Sis, Söylenti, Yazı-Yorum, Yelkensiz ve Ze dergi ve internet sitelerinde şiirleri yayımlandı.
Buluntu Kutusu, Çayyolu, Edebiyatist, Edebiyat Atölyesi, Edebiyat Haber, Edebiyat Nöbeti, Eskişehir Sanat, Hece Öykü, Hişt Hişt, İshak Edebiyat, KafkaOkur, Kayıp Rıhtım, KE, Kil-Tab-Let-, Lacivert Öykü ve Şiir, Luna Yayınları, NotaBene Yayınları, Oggito, Öykü Gazetesi, Prolog, Trendeki Yabancı, Varlık ve YirmiBirMart dergi ve internet sitelerinde öyküleri yayımlandı.
Yarışmalar:
2. Neşet Tınaztepe Öykü Yarışması Tınaztepe Ailesi Özel Ödülü’nü aldı. Berlin Gökkuşağı Kitabevi 2. Öykü Yarışması Öteki Öyküler-Yurdunda, Aşkta, Pandemide adlı seçki kitabında öyküsüyle yer aldı. Luna Yayınları 3. Öykü ve Küçürek Öykü Yarışması Mansiyon Ödülü’nü alan öyküsü Satır Başı adlı seçki kitabında yayımlandı.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLİNEN NESNELERİN BİLİNMEYEN HİKAYELERİ

MODERN VAMPİRLER